Wolontariat‎ > ‎

"Gramy dla Bartka vol. II"

opublikowane: 24 paź 2017, 12:50 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 24 paź 2017, 12:51 ]
Dnia 14 października 2017 r. w auli liceum w Górze odbył się koncert główny akcji pod hasłem "Gramy dla Bartka vol. II". W koncercie tym wzięli udział również uczniowie z naszej szkoły. Wiktoria Michalska, Szymon Juraszek, Lena Zychal oraz Klaudia Tomaszewska z kl. II wspólnie z p. Patrycją Ratajczak przygotowali piosenkę "The wheels on the bus". Uczniowie kl. V, Karolina Szalkowska i Jakub Sławiński razem z p. Mariuszem Gustawem przygotowali piosenkę Sylwii Grzeszczak "Tamta dziewczyna". Jeszcze raz dziękujemy za przyłączenie się do akcji i gratulujemy wspaniałych występów, a za Bartka mocno trzymamy kciuki!