Wolontariat‎ > ‎

Gramy dla Amelki

opublikowane: 2 paź 2018, 09:15 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 2 paź 2018, 09:15 ]
19 września 2018 r.
Dzisiaj ruszyła w naszej szkole zbiórka fantów dla Amelki z Góry. Amelka jest śliczną, młodą dziewczyną, która dzielnie walczy z rakiem kości. 28 października w Górze odbędzie się koncert finałowy "Gramy dla Amelki" , podczas którego sprzedawane i licytowane będą fanty, sprzedawane będzie ciasto , a dzieci z okolicznych szkół i przedszkoli będą umilać czas swoimi występami. Zachęcamy Państwa do włączenia się do akcji i przekazywania fantów. Mogą to być rzeczy nowe i używane, ale w stanie nadającym się do dalszego użytku. Fantami mogą być gry, puzzle, zabawki, ale również inne rzeczy, np. przybory szkolne, ceramika, przybory kuchenne, i wiele, wiele innych rzeczy. Fanty proszę przynosić do p. Patrycji Ratajczak lub do Pedagoga. Ponadto, p. Patrycja Ratajczak prosi o informację, kto z Państwa mógłby upiec ciasto, które będzie sprzedawane podczas koncertu w dn. 28 października.