Samorząd‎ > ‎

Wybory Samorządu Uczniowskiego

opublikowane: 4 paź 2018, 07:53 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 16 paź 2018, 09:37 ]
17 września 2018 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję doświadczyć czym jest demokracja. W dniu tym odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, które poprzedzone były krótką kampanią w postaci plakatów i spotkania z uczniami młodszych klas. Kandydatów w tym roku było dwóch: Aleksandra Remiszewska z kl. VII oraz Tobiasz Swaczyna z kl. VI. Uczniowie zdecydowali, że w bieżącym roku szkolnym przewodniczyć ma im Aleksandra Remiszewska, która zdobyła najwięcej głosów. Zastępcą przewodniczącej została Weronika Biedrzyńska, która również uczęszcza do kl. VII. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy w Samorządzie Uczniowskim.