Pomoc schronisku zwierząt w Henrykowie

opublikowane: 16 paź 2018, 09:41 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 16 paź 2018, 09:42 ]

Od 15 października rusza w naszej szkole akcja zbiórki karmy dla zwierząt ze schroniska w Henrykowie.
Przekazać można następujące rzeczy:
- karma mokra dla psów i kotów (puszki, saszetki)
- obroże, smycze
- zabawki (gumowe lub materiałowe) dla psów i kotów
- akcesoria pielęgnacyjne, np. szczotki, grzebienie.
- koce i ręczniki.
Takie rzeczy jak obroże, zabawki, itp. nie muszą być nowe. Mogą być używane, ale w stanie możliwym do dalszego użytku.
Karmę i pozostałe rzeczy proszę przynosić do p. Patrycji Ratajczak do sali 19 (Pracowania językowa).
Za wszystkie dary bardzo dziękujemy.
Samorząd Uczniowski z Opiekunem.

Wybory Samorządu Uczniowskiego

opublikowane: 4 paź 2018, 07:53 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 16 paź 2018, 09:37 ]

17 września 2018 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję doświadczyć czym jest demokracja. W dniu tym odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, które poprzedzone były krótką kampanią w postaci plakatów i spotkania z uczniami młodszych klas. Kandydatów w tym roku było dwóch: Aleksandra Remiszewska z kl. VII oraz Tobiasz Swaczyna z kl. VI. Uczniowie zdecydowali, że w bieżącym roku szkolnym przewodniczyć ma im Aleksandra Remiszewska, która zdobyła najwięcej głosów. Zastępcą przewodniczącej została Weronika Biedrzyńska, która również uczęszcza do kl. VII. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy w Samorządzie Uczniowskim.