Konkursy‎ > ‎

XIX Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym "Armia Krajowa Siłą Zbrojną Polskiego Państwa Podziemnego"

opublikowane: 31 sty 2018, 09:53 przez Żywień Joanna   [ zaktualizowane 11 lut 2018, 13:25 ]
12 stycznia 2018 r.
Dziś został rozstrzygnięty szkolny etap XIX Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym "Armia Krajowa Siłą Zbrojną Polskiego Państwa Podziemnego" w roku szkolnym 2017/2018, który objęty jest honorowym patronatem Rodziny Szkół im. Armii Krajowej i Bohaterów AK oraz Biura Upamiętniania Walk i Męczeństwa Oddział IPN we Wrocławiu. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się następujący uczniowie klasy VI: Aleksandra Remiszewska, Fabian Remiszewski oraz Wojciech Maślich. Gratulujemy uczniom i opiekunowi p. Joannie Dec. Dnia 5 lutego uczniowie będą nas godnie reprezentować na dalszym etapie, za co trzymamy kciuki i życzymy im powodzenia!

Miło nam poinformować, że Wojciech Maślich zajął I miejsce w kategorii plakat/rysunek na etapie międzywojewódzkim, poziom szkoła podstawowa - kategoria młodsi.Gratulujemy Wojtkowi i opiekunowi p. Joannie Dec. Rozdanie nagród nastąpi 8 czerwca w Domu Kultury w Górze.