Biblioteka‎ > ‎

Współpraca z księgarnią

opublikowane: 29 lut 2016, 12:23 przez Dec Joanna

30 października 2015r.

W bieżącym roku szkolnym nawiązaliśmy współpracę z Księgarnią i Hurtownią Taniej Książki  z siedzibą w Tuliszkowie. Na dobry początek otrzymaliśmy ze wspomnianej księgarni 150 książek w celu zorganizowania jesienno-bożonarodzeniowego kiermaszu książek. W ofercie znalazły się bajki, baśnie, wierszyki, legendy, kolorowanki, poradniki, albumy, słowniki, encyklopedie. Przy ogromnym zaangażowaniu aktywu bibliotecznego przygotowaliśmy na szkolnym korytarzu ladę, na której ułożyliśmy książki na sprzedaż. Wszystkie pięknie wydane, w bardzo atrakcyjnych cenach! Uczniowie i rodzice zostali wcześniej powiadomieni o możliwości zakupu taniej książki. Dlatego w ciągu jednego dnia rozprowadziliśmy niemal wszystkie książki na sumę ponad 650 zł. Od utargowanej sumy otrzymaliśmy „prezent” od firmy – kilkanaście książek, które przeznaczymy na nagrody dla uczniów i wzbogacimy nasz księgozbiór.