Biblioteka‎ > ‎

Światowy Dzień Pluszowego Misia

opublikowane: 29 lut 2016, 12:25 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 9 kwi 2016, 12:50 ]

24 listopada 2015r.

W ramach obchodów „Światowego Dnia Pluszowego Misia” oraz „Dni przeciwko agresji i przemocy” uczniowie klasy 6 wraz z panią bibliotekarką zaprosili uczniów i przedszkolaki naszego zespołu na wieczorne, niezwykłe spotkanie z Kubusiem Puchatkiem - misiem o niewielkim rozumku. Było wspólne czytanie książki o ulubionym misiu i jego przyjaciołach inscenizowane pluszakami, uczniowie klasy 6 wraz z Puchatkiem uczyli savoir vivre na co dzień. Dzieci bawiły się wyśmienicie śpiewając humorystyczną piosenkę o Kubusiu czy skacząc w konkurencji skoków kangurzych. Oczywiście nie mogło zabraknąć miodku i pysznych ciasteczek. Czas szybko upłynął  i wszyscy uczestnicy zabawy mieli żal, że tak krótko. Do zobaczenia za rok Puchatku...

Misiowa galeria