Biblioteka‎ > ‎

Spotkanie klasy V z Paniami z Biblioteki Miejskiej w Górze

opublikowane: 16 maj 2016, 12:01 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 16 maj 2016, 12:20 ]

20 kwietnia 2016 r.

Panie bibliotekarki z Oddziału Dziecięcego Biblioteki Miejskiej w Górze po raz szósty  odwiedziły naszą  szkołę. Tym razem w lekcji bibliotecznej uczestniczyli uczniowie klasy V. Tematem przewodnim spotkania była nasza mała ojczyzny. Pani bibliotekarki zaprezentowały piękne wydawnictwa o ziemi górowskiej oraz albumy wykonane własnoręcznie przez uczniów szkół powiatu górowskiego. Poinstruowały również przyszłych czytelników co należy zrobić, aby zapisać się do Biblioteki Miejskiej w Górze. Podsumowaniem zajęć było rozwiązanie krzyżówki, której hasło brzmiało „Spacerkiem po mieście Góra”. Piątoklasiści otrzymali pochwałę za aktywność, zdrową rywalizację i poczucie humoru.