Biblioteka‎ > ‎

Spotkanie

opublikowane: 29 lut 2016, 12:27 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 9 kwi 2016, 13:02 ]

14 grudnia 2015r.

Panie bibliotekarki z Oddziału Dziecięcego Biblioteki Miejskiej w Górze - Barbara Siekanowicz  i Jolanta Mikłosz po raz czwarty odwiedziły dziś najmłodszych uczniów naszej szkoły. Tym razem w lekcji bibliotecznej uczestniczyli uczniowie klasy III. Głównym celem lekcji bibliotecznej było zapoznanie dzieci z księgozbiorem Oddziału Dziecięcego Biblioteki Miejskiej w Górze oraz dodatkowymi formami zajęć dla najmłodszych organizowanych przez Bibliotekę. Uczniowie mogli też wykazać się wiedzą o tematyce bożonarodzeniowej rozwiązując krzyżówkę z hasłem. W upominku otrzymali książeczki z komiksem, jako zachętę do odwiedzania biblioteki i korzystania  z jej bogatego księgozbioru.