Biblioteka‎ > ‎

Pocztówkowy zawrót głowy - wizyta uczniów w Bibliotece Pedagogicznej w Górze

opublikowane: 6 kwi 2016, 07:50 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 9 kwi 2016, 13:07 ]

14 marca 2016r.

Dziś  Bibliotekę Pedagogiczną w Górze odwiedzili nasi uczniowie z klasy IV, V i VI, którzy wcześniej obejrzeli świetnie wyreżyserowany spektakl na motywach powieści pt. "Ania z Zielonego Wzgórza". W bibliotece uczestniczyli w zajęciach pn "Pocztówkowy zawrót głowy" poświęconych historii widokówek przedstawiających miejscowości powiatu górowskiego - Górę, Glinkę, Sławęcice, Łagiszyn, Kłodę. Prowadził je z wielką pasją regionalista p. Mirosław Żłobiński. Na zakończenie odbył się konkurs, w którym nagrodami były przewodniki po okolicy. Drogą losowania zwycięzcami okazali się uczniowie klasy 6: Maja Sajdak, Bartosz Mazurkiewicz i Damian Szymanek. Gratulujemy zwycięzcom!

Góra i okolice w pocztówce