Biblioteka‎ > ‎

II edycja klasowego omnibusa

opublikowane: 13 lut 2017, 08:19 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 13 lut 2017, 08:19 ]

Na przełomie stycznia i lutego uczniowie klas starszych uczestniczyli w II edycji klasowego omnibusa. Ponownie zostali wyłonieni zwycięzcy, którzy w czerwcu będą zmagać się o tytuł omnibusa roku. W II edycji  tytuł omnibusa klasy otrzymał Jeremiasz Witko – ucz. klasy VI, Paweł Świrski – ucz. klasy V oraz Mateusz Guszcza – ucz. klasy IV. Gratulujemy zwycięzcom! Wymienieni uczniowie wykazali się wiedzą  z różnych dziedzin: z literatury, z gramatyki, z historii, z matematyki, z przyrody, ze sportu, muzyki i kultury. Zapraszamy do kolejnych zmagań już pod koniec marca. Warto pamiętać, że udział w konkursach skutecznie mobilizuje do zdobywania i pogłębiania wiedzy oraz rozwija szybką orientację. Budzi wśród uczestników szlachetną rywalizację.