Biblioteka‎ > ‎

Gra miejska „Szlakiem czerwonych krzeseł”

opublikowane: 12 kwi 2016, 12:45 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 12 kwi 2016, 13:27 ]

KOMUNIKAT

4 czerwca (sobota) 2016 r. w godzinach 1700 _ 2100 w Górze odbędzie się  gra miejska „Szlakiem czerwonych krzeseł” organizowana w ramach Nocy Bibliotek 2016. W imprezie wezmą udział uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych powiatu górowskiego wraz z pełnoletnim opiekunem.  Warunkiem uczestnictwa 3-osobowych drużyn jest przeczytanie książki Andrzeja Maleszki „Czerwone krzesło” z serii „Magiczne drzewo”. W trakcie gry miejskiej uczestnicy będą musieli wykonać punktowane zadania związane z treścią książki w kolejnych bibliotekach, które będą odwiedzali (biblioteki: Gimnazjum nr 1 w Górze, Gimnazjum nr 2 w Górze, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Górze). Gra zakończy się w Bibliotece Miejskiej w Górze, gdzie nastąpi podsumowanie, któremu będzie towarzyszyć występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wąsoszu. Organizatorzy przewidują nagrody dla trzech najlepszych drużyn.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w grze. Dobra zabawa gwarantowana!