Zakończenie przedszkola u Wiewiórek

opublikowane: 22 cze 2018, 09:39 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 18 lip 2018, 01:30 ]
20 czerwca 2018 r.
Dzisiaj przedszkolaki z grupy „ Wiewiórki” żegnały się z przedszkolem. Na siedmiolatków od września czekają ławki szkolne, a sześciolatki wrócą do przedszkola jeszcze na rok. Dzieci przygotowały pod kierunkiem wychowawczyni p. Katarzyny Steckiej program artystyczny. Były wiersze, piosenki i wakacyjny pociąg, który wyruszył na spotkanie przygodzie. W obecności rodziców dzieci otrzymały z rąk pani dyrektor Danuty Paruch, dyplomy ukończenia zerówki i dyplomy wzorowego przedszkolaka. Pani dyrektor życzyła dzieciom wielu sukcesów w szkole i udanych wakacji. Na zakończenie wręczyła podziękowania rodzicom, którzy czynnie włączali się do prac na rzecz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek. Jeszcze dwa dni i WAKACJE!!!