Zajęcia edukacyjne w Nadleśnictwie Góra Śląska

opublikowane: 16 kwi 2018, 11:02 przez Żywień Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:09 ]
16 kwietnia 2018 r.
11 kwietnia br. w sali nadleśnictwa odbyły się zajęcia edukacyjne przybliżające sylwetki ssaków zamieszkujących lasy środkowej Europy. Licznie zgromadzona młodzież przyjechała na warsztaty z różnych szkół terenu powiatu górowskiego. Uczniowie przygotowują się do konkursu o ssakach, którego etap powiatowy odbędzie się za 2 tygodnie. Najwięcej emocji wzbudziły ciekawe opowiadania terenowego leśnika, Radosława Smereki, który z pasją opowiadał o zwierzętach. W warsztatach wzięli udział nasi laureaci konkursu na etapie szkolnym, tj. Wojciech Maślich, Kewin Chlastawa oraz Mateusz Guszcza wraz z opiekunem p. Weroniką Szczepaniak.