XXII Turniej STOP! Dziecko na drodze

opublikowane: 11 kwi 2018, 11:41 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:09 ]
11 kwietnia 2018 r.
Dnia 6 kwietnia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Górze odbył się XXII Turniej STOP! Dziecko na drodze. W zmaganiach wzięło udział siedem drużyn ze szkół Miasta i Gminy Góra. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III - Karolina Mazurkiewicz, Karolina Miskis oraz Daria Wiktorowska. Uczestnicy konkursu rywalizowali między sobą odpowiadając na pytania dotyczące ruchu drogowego pieszych i rowerzystów oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Każda drużyna otrzymała oprócz indywidualnych gadżetów, piłki gumowe i gry planszowe. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Drużynę do turnieju przygotowała p. Agnieszka Połocka - Łuczak.