XIV Festiwal Kultury Ludowej w Witoszycach

opublikowane: 10 cze 2018, 09:57 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:10 ]
8 czerwca 2018 r.
Dnia 8 czerwca 2018r. przedszkolaki z grupy „ Wiewiórki” wzięły udział w XIV Festiwalu Kultury Ludowej w Witoszycach. Nasz zespół zaprezentował się w tańcu ludowym TROJAK. Dzieci wystąpiły w pięknych strojach przygotowanych przez wychowawczynię grupy - p. Katarzynę Stecką i rodziców. Za swój występ zebrały gromkie brawa. Po występie wszystkich ośmiu zespołów nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród dla każdej placówki, z której występowały dzieci. Na zakończenie udaliśmy się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów festiwalu. Szczególne podziękowania należą się RODZICOM przedszkolaków, którzy jak zwykle zadbali o dowóz dzieci i wspierali nas brawami.