WOŚP - "Pomagamy na sportowo" i nie tylko!

opublikowane: 15 sty 2018, 04:14 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:16 ]
15 stycznia 2018 r.
Dnia 13 grudnia 2018 r. siedmioosobowa drużyna dzieci z grupy „ Wiewiórki” brała udział w Turnieju Przedszkolaków, organizowanym w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018 - dzieciaki kontra dzieciaki „ Pomagamy na sportowo” . Nasza drużyna w składzie : Martyna Woźnica, Zuzanna Głowiak, Wiktoria Mrowiec, Bartosz Fiebich, Gabriela Moleń, Oliwier Wiktorowski, Tomasz Lesiak oraz panie Marlena Głowiak i Katarzyna Stecka , zajęła czwarte miejsce. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili , a pamiątkowe dyplomy i puchar będą miłą pamiątką udziału w imprezie. Dziękujemy rodzicom za przywiezienie dzieci i gorący doping na trybunach.

14 stycznia w niedzielę w Domu Kultury odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie kl. II razem z p. Patrycja Ratajczak przygotowali piosenkę "The wheels on the bus", którą zaprezentowali podczas części artystycznej. Dziękujemy uczniom kl. II za piękne reprezentowanie szkoły i zachęcamy pozostałych do włączenia się w przyszłym roku.