Warsztaty profilaktyczne " Mowa nienawiści – zastopuj Hejt!"

opublikowane: 14 gru 2017, 02:54 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:16 ]
14 grudnia 2017 r.
W piątek 8 grudnia uczniowie klasy 6 i 7 uczestniczyli w warsztatach pt. " Mowa nienawiści – zastopuj Hejt!". Zajęcia poprowadziły Panie z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Górze: pedagog Patrycja Janicka i psycholog Katarzyna Bretsznajder. Podczas tego spotkania nasi uczniowie dowiedzieli się czym jest "Hejt" i jak skutecznie można z nim walczyć. Obie Panie w ciekawy sposób- angażując wszystkich uczniów zapoznały naszych podopiecznych z tym "hejtowskim" zjawiskiem, które niestety jest bardzo popularne w internecie. Warsztaty o tej samej tematyce zostaną przeprowadzone również w klasie 5 w piątek 15 grudnia.