VIII Powiatowy Turniej Bankowy SKO

opublikowane: 15 gru 2017, 13:01 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:17 ]
15 grudnia 2017 r.
Dnia 14 .12. 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII Powiatowym Turnieju Bankowym, który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 3 w Górze. Wzięło w nim udział dziewięć trzyosobowych drużyn składających się z uczniów klas trzecich, naszą szkołę reprezentowały uczennice: Karolina Mazurkiewicz, Karolina Miskis i Daria Wiktorowska, które zajęły II miejsce. Uczestnicy turnieju rywalizowali ze sobą w ośmiu konkurencjach. Były to zadania sprawdzające zarówno umiejętności szybkiego liczenia, jak i wiedzę bankową. Czas turnieju minął w bardzo przyjaznej atmosferze, a wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami. Gratulujemy uczennicom i wychowawczyni p. Agnieszce Łuczak - Połockiej.