Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018

opublikowane: 4 wrz 2017, 12:08 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 lip 2018, 23:12 ]
4 września 2017r.
Dziś po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej zabrzmiał pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2017/2018. O ósmej rano wszyscy spotkaliśmy się w sali gimnastycznej szkoły, gdzie serdecznie powitała nas p. dyrektor Danuta Paruch. Oprócz życzeń i przedstawienia zmian w szkole, p. Dyrektor złożyła podziękowania Burmistrz Góry p. Irenie Krzyszkiewicz, Radzie Rodziców oraz sponsorom szkoły: p. Piotr Antkowiak Prezes OSI POLAND FOODWORKS, p. Marcin Janik - Handel - Usługi Budownictwo Jan Mar, p. Daniel Maślich Instal Daniel, którzy przyczynili się do wyremontowania kilku pomieszczeń oraz korytarza. Pożegnaliśmy także p. Małgorzatę Smołkę - nauczycielkę przedszkola, która odeszła na emeryturę. Inaugurację uświetnił występ uczniów klas II, III i V, których przygotowali p. Joanna Dec, p. Magdalena Biadała i p. Mariusz Gustaw. Prowadząca apel - p. Joanna Dec - przypomniała także krótki rys historyczny wybuchu II wojny światowej, co uczczono minutą ciszy. Po oficjalnej części wszyscy udali się na spotkanie z wychowawcami do klas. Zaczynamy nowy rok szkolny z nowymi siłami i nadziejami, ciekawi co przyniosą zmiany, które obowiązują w oświacie od dziś.