Teatrzyk interaktywny "Przygody misia podróżnika"

opublikowane: 24 lis 2017, 11:37 przez Żywień Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:17 ]
22 listopada 2017r.
Realizując zadania Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa grupa przedszkolaków oraz uczniów klasy II i III wraz z opiekunami i rodzicami odwiedziła dziś Bibliotekę Miejską w Górze. Celem popołudniowej wizyty było obejrzenie teatrzyku dla dzieci pod tytułem „Przygody Misia podróżnika”, który zaprezentowali aktorzy z grupy teatralnej Duet z Krakowa. Spektakl zorganizowano w ramach zadania „Przystanek literacki Góra”, które jest dofinansowane z programu „Partnerstwo dla książki” ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Teatrzyk miał charakter interaktywny. Aktorzy wspólnie z dziećmi świetnie się bawili. Organizatorami spotkania byli: Biblioteka Miejska w Górze oraz Lokalna Grupa Działania „Ujście Baryczy”.