Szkolny bal karnawałowy

opublikowane: 11 lut 2018, 11:32 przez Żywień Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:20 ]
9 lutego 2018 r.
Dziś odbył się w naszej szkole bal karnawałowy, który poprowadził tak jak w roku ubiegłym Dj Karlos. Przybyło wielu uczniów i przedszkolaków, a także nasi absolwenci, którzy zawsze licznie dopisują na takich imprezach. Rada Rodziców zadbała o to, żeby nikt nie był głodny organizując stanowisko z bufetem. Każdy uczestnik zabawy mógł też skorzystać z loterii fantowej, której losy rozeszły się jak świeże bułeczki. Nagrodą główną w loterii były w tym roku słuchawki bezprzewodowe i telefon. Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców zorganizował również konkurs na najpiękniejsze stroje, spośród których komisja wybrała aż 6 zwycięzców. Jeszcze raz dziękujemy za wspólną zabawę i za tak duże zaangażowanie ze strony Rady Rodziców. Do zobaczenia za rok.