Andrzejki u Wiewiórek i szkolna dyskoteka andrzejkowa

opublikowane: 3 gru 2017, 12:45 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:39 ]
3 grudnia 2017r.
W dniu 30. listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Samorząd Uczniowski i opiekun Samorządu, p. Patrycja Ratajczak przygotowali na ten wieczór wiele atrakcji. Uczniowie mogli zmierzyć się ze sobą w wielu konkursach oraz dowiedzieć się czegoś więcej na temat swojej przyszłości, podchodząc do przygotowanych przez kl. II-VII stanowisk z wróżbami. Świetna zabawa była również możliwa dzięki naszym kolegom z kl. VII, Dawidowi Trzpilowi i Piotrkowi Bartkowiakowi, którzy zadbali o oprawę muzyczną. Wielkie podziękowania w organizacji naszej dyskoteki składamy również Radzie Rodziców, która ufundowała nagrody w konkursach, przygotowała pyszny bufet i przeprowadziła loterię fantową, w której główną nagrodą był smartphone.
30 listopada przedszkolaki z grupy „Wiewiórki” wraz z wychowawczynią i rodzicami urządziły sobie zabawę andrzejkową. Zgodnie z tradycją były różne wróżby: lanie wosku, wróżby z butami, serduszko z imionami, a także wróżba z trzema kubeczkami. Wszyscy świetnie się bawili, a przygotowane konkursy urozmaicały taneczne pląsy i słodki poczęstunek. Odświętnie udekorowana sala zachęcała do wesołej zabawy .