Spotkanie z regionalistą p. Mirosławem Żłobińskim

opublikowane: 26 maj 2018, 08:24 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:21 ]
25 maja 2018 r.
W ramach obchodów 100. lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, gościliśmy, w naszej szkole,
na zaproszenie p. Joanny Dec, regionalistę p. Mirosława Żłobińskiego - pracownika PCDN i PPP w Górze. Zajęcia odbyły się w dwóch terminach z podziałem na klasy II - III oraz IV - VII. Wielki pasjonat i miłośnik Ziemi Górowskiej z dużym zaangażowaniem przekazał dzieciom i młodzieży cząstkę posiadanej wiedzy w oparciu o prezentację multimedialną. W klasach młodszych odbył się na koniec krótki konkurs, w którym uczniowie musieli ułożyć i rozpoznać budynek mieszczący się w Górze. Nagrodą dla zwycięzców był "Przewodnik po Górze".  Dziękujemy p. Mirosławowi za wspaniałą lekcję historii.