Projekt z języka niemieckiego „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę” zakończony

opublikowane: 4 sty 2018, 10:34 przez Żywień Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:23 ]
4 stycznia 2018 r.
„Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę” to projekt realizowany przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictem LektorKlett w którym wzięli udział nasi uczniowie z klasy 7 Piotr Góral, Jeremiasz Witko oraz Piotr Bartkowiak. Zadaniem było wykonanie w formie dowolnej pocztówki z wakacji wraz z tekstem w języku niemieckim. Niestety nie udało nam się uzyskać głównej nagrody, ale zdobyliśmy nagrodę w trzeciej kategorii: „Szkoły nagrodzone (Preisträger) – Nagroda: Box Erlebnisreise”. Nasze prace konkursowe oraz nagrodę prezentujemy poniżej w galerii zdjęć. Realizację projektu koordynowała p. Karolina Świątkiewicz - nauczyciel języka niemieckiego.