Pasowanie na przedszkolaka i starszaka

opublikowane: 18 lis 2017, 09:35 przez Żywień Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:27 ]
17 listopada 2017r.
Dnia 14 listopada 2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania. Dzieci z grupy „ Jeżyków” zostały przedszkolakami, a dzieci z grupy „ Wiewiórek” stały się starszakami. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor Danuta Paruch. Dzieci przygotowały dla zaproszonych gości specjalny program artystyczny przygotowany pod kierunkiem pań wychowawczyń, p. Katarzyny Steckiej i p. Anny Grzelczak. Mali wykonawcy dali popis swych umiejętności recytatorskich, wokalnych i tanecznych. Na zakończenie była wspólna biesiada przy napojach i ciastach specjalnie upieczonych przez rodziców. Dzięki świetnej współpracy i ogromnemu zaangażowaniu rodziców impreza wypadła wspaniale.