Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

opublikowane: 24 wrz 2017, 13:07 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:28 ]
24 września 2017r.
Dnia 20 września nasze Przedszkole świętowało Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Grupa „Jeżyków” i „Wiewiórek” pod opieką wychowawczyń uczestniczyła w różnorodnych zajęciach i zabawach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Odbyły zajęcia plastyczne, konkurencje sportowe, wspólne gry i zabawy ruchowe, śpiewanie piosenek i malowanie twarzy. Punktem kulminacyjnym był owocowy poczęstunek, przygotowany przez rodziców z grupy „Wiewiórek”. Dzieci zostały obdarowane balonowymi pieskami również wykonanymi przez rodziców. Rada Rodziców obdarowała dzieci przyborami i artykułami plastycznymi oraz grami. Dzieci bawiły się w odświętnie udekorowanej przez rodziców „Wiewiórek” sali. To był wesoły i pełen niespodzianek dzień. Dodatkową niespodzianką była wizyta Pani Doroty Izdebskiej- doradcy metodycznego Powiatowego Zespołu Edukacji Elementarnej- sieci współpracy i samokształcenia, która obdarowała dzieci słodkim upominkiem.