Mikołajki

opublikowane: 6 gru 2017, 08:44 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:32 ]
6 grudnia 2017 r.
Choć go dzisiaj nikt nie widział, to jego obecność można było odczuć przez cały dzień. Dobry nastrój wprowadzały od rana czapki mikołajkowe i różne ozdoby przypominające, że Mikołajki to wspaniały, pełen radości dzień. Przedszkolaki i klasy II - III bawiły się w swoim gronie obdarowując łakociami i drobnymi upominkami, zaś uczniowie klas IV - VII wybrali się na film do kina o tematyce mikołajkowej. Pod koniec zajęć przybyła do nas bibliotekarka z Biblioteki Miejskiej w Górze - p. Barbara Siekanowicz, z mini teatrzykiem pt. "Szewczyk Dratewka" i "Pani Zamieć". Nasz gość zachęcał także do udziału w teatrzyku "Pinokio" w Oddziale Dziecięcym Biblioteki Miejskiej w Górze, a także zaprezentował piękne wydawnictwa dla dzieci.