Letni festyn szkolny

opublikowane: 17 cze 2018, 10:37 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:32 ]
16 czerwca 2018 r.
Z inicjatywy Rady Rodziców naszej szkoły i Radnego Rady Miasta i Gminy Góra - p. Zbigniewa Przybylskiego odbył się festyn szkolny na terenie świetlicy wiejskiej w Sławęcicach. Przewodnicząca Rady, p. Justyna Michalska, mobilizowała całą społeczność lokalną do czynnego włączania się w przygotowania do tej imprezy. W rezultacie udało się przygotować stoiska gastronomiczne, zaprosić animatora zabaw dla dzieci, dmuchane pałace, zebrać mnóstwo fantów oraz uzyskać od sponsorów prowiant - firma "Rosset" przekazała ruskie pierogi, a Piekarnia p. Kilarski przekazała chleb. Na festynie gościliśmy Burmistrza Góry p. Irenę Krzyszkiewicz, która pochwaliła występy naszych uczniów w inscenizacji "Kaczki dziwaczki" przygotowany przez p. Mirosławę Rutkowską oraz taniec "Kaczuchy" w wykonaniu małych artystów przygotowanych przez p. Joannę Dec i p. Agnieszkę Połocką - Łuczak, a przedszkolaki w pokazie tańców przygotowane pod kierunkiem p. Katarzyny Steckiej. Dziękujemy wszystkim rodzicom i przyjaciołom szkoły, dzięki którym festyn doszedł do skutku, ich zaangażowanie i optymizm jest bezcenny! Festyn miał swój finał podczas zabawy pod gwiazdami.
Sponsorzy festynu: