IV Gminny Turniej Ekologiczny ph. " Święto Polskiej Niezapominajki"

opublikowane: 22 maj 2018, 12:17 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:34 ]
22 maja 2018 r.
Dnia 15 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Górze odbył się IV Gminny Turniej Ekologiczny ph. " Święto Polskiej Niezapominajki", w którym wzięli udział reprezentanci naszej szkoły. Uczennice klasy III - Karolina Miskis, Daria Wiktorowska oraz Alicja Woźnica zmagały się z trzema innymi grupami szkół powiatu górowskiego. Na dużym poziomie reprezentowały swoje umiejętności z edukacji przyrodniczej zdobywając wraz z grupą ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Górze drugie miejsce. Serdecznie dziękujemy gospodarzom i  innym drużynom za miłą atmosferę oraz świetną zabawę. Gratulujemy wychowawczyni p. Agnieszce Połockiej - Łuczak.