IV Edycja Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego

opublikowane: 5 mar 2018, 10:23 przez Żywień Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:34 ]
5 marca 2018 r.

Dnia 23.02. 2018 w naszej szkole odbyła się kolejna IV Edycja Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego. Do rywalizacji przystąpili uczniowie klas IV – VII startując w dwóch kategoriach, tj. chłopcy i dziewczynki. W kategorii chłopców wystartowało 24 zawodników z klas V - VII, wśród których wyłoniono pierwszą trójkę najlepszych zawodników: I miejsce – Jędrzej Galus, II miejsce – Dawid Trzpil, III miejsce – Piotr Góral. W kategorii dziewcząt wystartowało 9 zawodniczek wśród których również wyłoniono pierwszą trójkę najlepszych zawodniczek: I miejsce – Wiktoria Barnik, II miejsce – Aleksandra Remiszewska , III – miejsce – Klaudia Wielochowska. Nad przebiegiem turnieju czuwał p. Mariusz Gustaw.