I Gminny Przegląd Poezji Dziecięcej

opublikowane: 15 maj 2018, 13:20 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:34 ]
15 maja 2018 r.

Przedszkolaki z grupy „ Wiewiórki” uczestniczyły w I Gminnym Przeglądzie Poezji Dziecięcej zorganizowanym przez Bibliotekę Miejską w Górze. Reprezentantami naszego przedszkola byli: Zuzia Głowiak, Michał Mikołajczak i Wiktoria Swaczyna. Mali recytatorzy pięknie zaprezentowali się w wierszach „Tańcowała igła z nitką”, „Na wyspach Bergamutach” , „Chwalipięta”. Za swe występy zebrali gromkie brawa, a na zakończenie wraz ze wszystkimi uczestnikami przeglądu ,zostali nagrodzeni pięknymi książeczkami i dyplomami. Do występu dzieci przygotowała wychowawczyni grupy Katarzyna Stecka we współpracy z panią Mirosławą Rutkowską. Rodzice przygotowali dzieciom piękne stroje i zorganizowali transport do Góry.