"Gramy dla Bartka vol. II"

opublikowane: 23 paź 2017, 05:56 przez Żywień Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:40 ]
23 października 2017r.
Dnia 14 października w auli liceum w Górze odbył się koncert główny akcji pod hasłem "Gramy dla Bartka vol. II". W koncercie tym wzięli udział również uczniowie z naszej szkoły. Wiktoria Michalska, Szymon Juraszek, Lena Zychal oraz Klaudia Tomaszewska z kl. II wspólnie z p. Patrycją Ratajczak przygotowali piosenkę "The wheels on the bus". Uczniowie kl. V, Karolina Szalkowska i Jakub Sławiński razem z p. Mariuszem Gustawem przygotowali piosenkę Sylwii Grzeszczak "Tamta dziewczyna". Jeszcze raz dziękujemy za przyłączenie się do akcji i gratulujemy wspaniałych występów, a za Bartka mocno trzymamy kciuki!