Finał Powiatowego Dyktanda „Nie tylko dla Orłów”

opublikowane: 29 paź 2017, 06:15 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:36 ]
26 pażdziernia 2017r.
25 października 2017 r
. – po raz czwarty Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno – Pedagogicznego w Górze zorganizowało finał Powiatowego Dyktanda „Nie tylko dla Orłów”, który odbył się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Górze. Zgromadzonych serdecznie przywitała pani Dyrektor Szkoły - Magdalena Mielczarek. W konkursie wzięło udział 41 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W kategorii „Młodsi” naszą szkołę reprezentował Paweł Świrski – uczeń klasy VI, a w kategorii „Starsi” - Jeremiasz Witko – uczeń klasy VII, których opiekunem była p. Mirosława Rutkowska. Uczniowie ci zostali wyłonieni w szkolnych eliminacjach, które odbyły się 18 października 2017 r. Wszystkich finalistów i ich opiekunów nagrodzono pamiątkowymi dyplomami, a  laureaci zostali zaproszeni na uroczysty koncert w czerwcu. Gratulujemy tegorocznym zwycięzcom!