Dzień Mamy - lekcje otwarte w klasie II i III. Dzień Mamy w grupie "Wiewiórki"

opublikowane: 26 maj 2018, 07:58 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:38 ]
25 maja 2018 r.
Za to, że zawsze jesteś przy mym boku,
Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku,
Za to, że dni moje tęczą malujesz,
dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.
W klasach II i III odbyły się zajęcia otwarte z okacji Dnia Mamy. Uczniowie wraz z wychowawczyniami przygotowali niespodzianki - własnoręcznie przygotowane upominki, a także krótkie występy artystyczne. W obu klasach dzieci pochwaliły się swoimi umiejętnościami i wiedzą, w klasie II spotkanie miało charakter rodzinnego turnieju wiedzy, klasa III gościła p. dyrektor Danutę Paruch. W miłej atmosferze przy ciastkach i kawie zajęcia upłynęły niepostrzeżenie, aż żal, że tak szybko.
Dzień Mamy w grupie "Wiewiórki"