Dzień Babci i Dziadka u przedszkolaków

opublikowane: 8 lut 2018, 13:44 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:38 ]
8 lutego 2018 r.
Dzieci z grupy „ Wiewiórki” zaprosiły do przedszkola swoje babcie i dziadków. Chociaż Dzień Babci i Dziadka ,zgodnie z kalendarzem, obchodzony jest w styczniu, to my postanowiliśmy zaprosić swych kochanych dziadków i babcie na dzień dzisiejszy. Wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością czekały na miłych gości, którzy nie zawiedli i zjawili się w przedszkolu. Przedszkolaki popisywały się umiejętnością recytacji, śpiewu i tańca. Po występach otrzymały gromkie brawa i wiele komplementów od wzruszonych babć i dziadków. Na zakończenie były życzenia od wnuków, uściski i pocałunki oraz własnoręcznie wykonane laurki. Dzieci zaprosiły swych gości na poczęstunek - kawę i pączki , bo dziś tłusty czwartek , więc tradycji musiało stać się zadość.