Animacje z językiem niemieckim

opublikowane: 4 sty 2018, 10:30 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 28 sie 2018, 08:39 ]
4 stycznia 2018 r.
W listopadzie 2017r. dwóch naszych uczniów Jeremiasz Witko i Dawid Trzpil wzięli udział warsztatach z języka niemieckiego w Szkole Podstawowej nr 3 w Górze prowadzonych przez Panią Małgorzatę Urlich-Kornacką, zaprzyjaźnioną ze szkołą germanistkę, autorkę przewodników po Wrocławiu, przewodnika turystycznego po Wrocławiu, Dolnym Śląsku czy obszaru Niemieckiej Republiki Federalnej. Celem zajęć było zachęcenie uczniów poprzez animacje, gry, muzykę do nauki języka niemieckiego. Uczniowie nauczyli się nowego słownictwa i przekonali, że nauka języka niemieckiego to nie tylko żmudna praca, lecz także dobra zabawa.