Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

Szkolny Bal Karnawałowy

opublikowane: 12 lut 2017, 07:58 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 26 wrz 2017, 07:13 ]
10 luty 2017r.
Karnawał w pełni, a przed nami zimowe ferie. Zaczynamy je, jak co roku, szkolnym balem karnawałowym, który połączyliśmy z Walentynkami. Przybyło wielu uczniów i przedszkolaków, a także nasi absolwenci, którzy zawsze licznie dopisują na takich imprezach. Rada Rodziców zapewniła bufet i loterię fantową oraz zatrudniła tajemniczego Kupidyna, który polował z łukiem na uczestników balu. Samorząd Uczniowski zorganizował także wspólnie z Radą Rodziców konkurs na królową i króla balu. Na koniec odbyło się losowanie głównej nagrody w postaci tabletu. Dodatkową atrakcją był DJ Karlos, który zapewnił dobrą muzykę i zagrzewał wszystkich do tańca. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, która kolejny raz zatroszczyła się o nagrody i o wynajęcie DJ-ja. Po udanej zabawie nadszedł czas wyczekiwanych ferii zimowych.