Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

Spotkanie z policjantem

opublikowane: 10 kwi 2017, 06:29 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 26 wrz 2017, 07:14 ]
10 kwietnia 2017r.
W piątek 7 kwietnia do naszej szkoły przyjechał policjant asp. szt. Marek Biernacki, który we wszystkich klasach i grupach przedszkolnych przeprowadził pogadankę na temat zagrożeń terrorystycznych. Policjant wytłumaczył dzieciom czym są zagrożenia terrorystyczne, opowiedział jak należy się zachować na wypadek ataku terrorystycznego, co warto zrobić w sytuacji zagrożenia i czego absolutnie nie można. Uczniowie, którzy sprawnie odpowiadali na pytania policjanta otrzymali w nagrodę opaski na rękę STOP TERRORYZMOWI. Mamy nadzieję, że teoria wyniesiona z tej pogadanki zostanie w pamięci naszych podopiecznych oraz że nie będą świadkami zdarzenia, w którym będą musieli praktycznie wykorzystać zdobytą wiedzę.