Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

Spektakl pt. "Nasz Mikołajek czyli rzecz o dobrym wychowaniu"

opublikowane: 24 paź 2016, 10:57 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 26 wrz 2017, 07:17 ]

20 października 2016r.

Uczniowie klas IV-VI wraz z wychowawcami i nauczycielem wspomagającym wybrali się do Domu Kultury w Górze na przedstawienie pt. „Nasz Mikołajek czyli rzecz o dobrym wychowaniu”. Dzięki spektaklowi  przygotowanemu przez aktorów Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu poznaliśmy lub przypomnieliśmy sobie ekscytujące przygody Mikołajka i jego towarzyszy. W barwnych i rozśpiewanych perypetiach bez trudności dojrzeliśmy swoje przeżycia, doświadczenia i problemy z jakimi przychodzi nam się zmierzyć każdego dnia. Podobnie jak bohaterowie stawiamy sobie pytania: Jaką wartość ma prawdziwa przyjaźń? Co to znaczy odpowiedzialność? Czy warto obrażać się na całe życie? Czy dziewczyny są fajne? Brawurowe przygody, gwałtowne zwroty akcji, niezwykła fabuła, a przede wszystkim zabawne sytuacje  sprawiały, że nie nudziliśmy się ani przez chwilę. Spektakl o dobrym wychowaniu na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Spektakl w Domu Kultury w Górze