Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

Ślubowanie Pierwszej Klasy

opublikowane: 21 paź 2016, 07:31 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 15 wrz 2017, 04:29 ]
21 października 2016r.

Nasze pierwszaki miały dziś swoje wielkie święto. Było to ukoronowanie kilkutygodniowych przygotowań dzieci oraz rodziców, którzy niezwykle aktywnie włączyli się w  organizację tego dnia. W obecności pani dyrektor Danuty Paruch i całej społeczności szkolnej mali bohaterowie dzisiejszego święta wystąpili w części artystycznej z wierszykami, piosenkami i tańcem, a następnie złożyli ślubowanie. Od tego momentu stali się dumnymi, pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor, gratulując najmłodszym uczniom i dziękując ich rodzicom. Po części artystycznej nastąpiła krótka sesja zdjęciowa i spotkanie w klasie. Nad przebiegiem uroczystości czuwała wychowawczyni pierwszaków p. Joanna Dec, którą wspierała p. Weronika Szczepaniak. Gratulujemy uczniom klasy pierwszej i dziękujemy rodzicom za pomoc oraz okazane zaangażowanie w przygotowanie tego wspaniałego dnia.