Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

Podsumowanie konkursu świetlic szkolnych pt. „Używki nie dla mnie”

opublikowane: 22 cze 2017, 13:21 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 26 wrz 2017, 07:21 ]
22 czerwca 2017r.
W dniu wczorajszym odbyło się podsumowanie konkursu profilaktycznego dla uczniów świetlic szkolnych pt. „Używki nie dla mnie”. Konkurs zorganizowany został przez Gminę Góra w ramach „Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Narkomanii dla Gminy Góra na rok 2017”. W podsumowaniu konkursu wzięły udział p. dyrektor Danuta Paruch oraz pedagog szkolny p. Agata Downar, która reprezentowała uczniów naszej świetlicy. W kategorii plakat nasza świetlica zajęła III miejsce, zaś w kategorii album zostaliśmy wyróżnieni, indywidualne wyróżnienie otrzymała uczennica klasy I Wiktoria Michalska. Koordynatorkami konkursu w naszej szkole były p. Joanna Dec i p. Magdalena Andrzejczak.
 Nagrody dla uczestników oraz dyrektorów nagrodzonych szkół wręczyła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz. Cieszymy się z sukcesu naszych uczniów i gratulujemy udziału.