Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

Rozstrzygnięcie plastycznego konkursu wielkanocnego

opublikowane: 12 kwi 2017, 14:05 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 26 wrz 2017, 07:18 ]
12 kwietnia 2017r.
Dziś rozstrzygnięty został konkurs wielkanocny zorganizowany przez Radę Rodziców. Zadaniem uczestników było przygotowanie kartki lub ozdoby wielkanocnej. Spośród wielu prac udało się wyłonić zwycięzców oraz wytypować uczniów, którzy otrzymali wyróżnienia. Miejsce I zajęła uczennica kl. II- Karolina Miskis, miejsce drugie uczeń kl. IV - Wiktor Korytko, natomiast miejsce III uczennica kl. I - Anita Jacewicz. Prace wyróżnione należą do: Karoliny Podgórskiej z Grupy „Jeżyki”, Jakuba Bielskiego z kl. I, Alicji Woźnicy z kl. II, Justyny Szymlet z kl. III, Piotra Drozdowskiego z kl. IV oraz Aleksandry Remiszewskiej z kl. V. Jeszcze raz gratulujemy.