Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

"Gramy dla Nikosia" - festyn charytatywny

opublikowane: 18 wrz 2016, 10:28 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 26 wrz 2017, 07:56 ]
17 - 18 września 2016r.

Nikodem Kaczmarek to zaledwie dwuletni mieszkaniec Góry, który walczy z nowotworem złośliwym. Szansą na wyzdrowienie jest wyjazd do Włoch, niestety nie stać na niego rodziców Nikosia, jego koszt to 40 tysięcy euro. Każdy może wesprzeć chłopca podczas festynu, który odbył się w ten weekend na górowskim OKF-ie. Nasza szkoła również przyłączyła się do akcji, zbieraliśmy fanty na sprzedaż, pieniądze do puszki, uczniowie biegli w biegu charytatywnym, a w niedzielę klasy III i IV pod kierunkiem p. Katarzyny Steckiej i p. Joanny Dec wystąpiły w koncercie zorganizowanym na festynie dla Nikosia, wystąpiła także nasza grupa przedszkolna "Jeżyki" pod kierunkiem p. Anny Grzelczak i jako solistka zaprezentowała się Ewelina Czopek - uczennica klasy 6, którą przygotował p. Mariusz Gustaw. Do akcji sprzedawania fantów włączyły się panie: Joanna Dec, Anna Lewczuk i Patrycja Ratajczak. Trzymamy kciuki za małego Nikosia!