Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

Ogłoszenie wyników konkursu polsko - angielskiego klas V- VI

opublikowane: 25 maj 2017, 11:31 przez Żywień Joanna   [ zaktualizowane 26 wrz 2017, 07:22 ]
 24 maja 2017r.
Dziś ogłoszone zostały wyniki gminnego konkursu polsko-angielskiego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 w Górze. W konkursie udział wzięli uczniowie kl. V i VI. Ich zadanie polegało na napisaniu wiersza w języku polskim i przetłumaczeniu go na język angielski. Do p. Mirosławy Rutkowskiej i p. Patrycji Ratajczak wpłynęło 9 prac, z których aż 6 przeszło do kolejnego etapu. Sześcioro uczniów zostało laureatami konkursu zajmując czołowe pozycje. W kategorii kl. VI miejsce I zajął Wiktor Domagała, natomiast miejsce II Piotr Góral. Z kl. V miejsce I zdobył Jędrzej Galus, miejsce II ex aequo zajęli Bartosz Dwojny i Paweł Świrski, natomiast miejsce III Wojciech Maślich. Jeszcze raz wielkie gratulacje!