Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

"Kocham moją rodzinę, bo...."

opublikowane: 20 maj 2017, 09:50 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 26 wrz 2017, 07:55 ]
18 maja 2017r.

W dniu dzisiejszym rozstrzygnięty został konkurs pt. "Kocham moją rodzinę, bo....". Konkurs został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski w nawiązaniu do Międzynarodowego Dnia Rodziny. Uczestnikami konkursu byli uczniowie kl. I-III. W skład komisji konkursowej wchodzili: Opiekun Samorządu- Patrycja Ratajczak, Przewodniczący- Bartosz Dwojny oraz zastępca Przewodniczącego- Wojciech Maślich. Komisja wybrała zwycięzców konkursu oraz postanowiła wyróżnić dwie prace. Miejsce I zajął Dominik Drozdowski z kl. I, miejsce II Anna Makrocka z kl. III, natomiast miejsce III zajęła Karolina Miskis z kl. II. Wyróżnione prace należały do Jakuba Bielskiego z kl. I oraz Krzysztofa Kołodzieja z kl. III. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a Radzie Rodziców jeszcze raz dziękujemy za piękne nagrody.