Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

Jasełka szkolne

opublikowane: 22 gru 2016, 05:50 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 26 wrz 2017, 07:28 ]
22 grudnia 2016r.

Przedszkolaki i uczniowie klasy V zaprosili dziś na Jasełka szkolne, które wprowadziły całą społeczność szkolną i przybyłych rodziców w piękną atmosferę świąteczną. Magia płynąca ze słów pięknej poezji i melodii dobrze znanych kolęd wzruszała i napełniała jednocześnie radością. Na koniec podziękowania osobom przygotowującym Jasełka, tj. paniom Annie Grzelczak, Jolancie Gortych, Mirosławie Rutkowskiej oraz panu Mariuszowi Gustawowi połączone z życzeniami świątecznymi dla wszystkich złożyła dyrektor szkoły p. Danuta Paruch.  Następnie wszyscy udali się do klas na Wigilie, które kończą rok kalendarzowy w szkole. Wszyscy spotkamy się dopiero po przerwie świąteczno - noworocznej czyli 2 stycznia 2017r. Od 22 do 30 grudnia 2016r. w szkole nie ma zajęć dydaktyczno - wychowawczych.