Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

Gala Podsumowania Konkursów PCDN i PPP w Górze

opublikowane: 12 cze 2017, 13:21 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 26 wrz 2017, 07:30 ]

12 czerwca 2017 r.

Miło nam poinformować, że 9 czerwca w uroczystej Gali Podsumowania Konkursów organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Górze wchodzący w skład Powiatowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno – Pedagogicznego w Górze wzięli udział nasi utalentowani uczniowie. Laureatem XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego na szczeblu powiatowym został Jeremiasz Witko – zdobywając II miejsce. Opiekunką szóstoklasisty była pani Mirosława Rutkowska. Natomiast w I Powiatowym Konkursie Plastycznym „Magiczna łąka” dla dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi laureatkami zostały trzecioklasistki. I miejsce zajęła Justyna Szymlet, a III – Patrycja Pająk. Obie uczennice pracowały pod czujnym okiem pani Katarzyny Steckiej. Zwycięzcy otrzymali piękne upominki! Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.