Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2016/2017‎ > ‎

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

opublikowane: 15 sty 2017, 10:43 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 26 wrz 2017, 07:36 ]
15 stycznia 2017r
Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych
oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom
Od wielu lat nasza szkoła wspiera kolejne finały WOŚP, przede wszystkim wolontariatem uczniów zbierających pieniądze do puszek i występami przedszkolaków oraz uczniów. W tym roku było tak samo, opiekun Samorządu Uczniowskiego, p. Patrycja Ratajczak, zorganizowała wolontariat w klasach V - VI:
Wiktoria Barnik kl. VI, kl. V- Bartosz Dwojny, Weronika Biedrzyńska, Aleksandra Remiszewska, Roksana Sławińska i Klaudia Wielochowska, a także panie: Anna Grzelczak i Patrycja Ratajczak przygotowały przedstawicieli zerówki do wykonania piosenki w języku angielskim, panie Magdalena Andrzejczak, Joanna Dec i Katarzyna Stecka przygotowały inscenizację piosenki "Jedzie zima", a p. Mariusz Gustaw przygotował uczennice klasy IV - Weronikę Skoczylas i Karolinę Szalkowską do występu wokalnego z piosenką "Pada śnieg". Mamy nadzieję, że tegoroczny finał przyniesie kolejny rekord w zbiórce funduszy na rzecz WOŚP - trzymamy kciuki. Sie ma!!!