Archiwum‎ > ‎Rok szkolny 2015/2016‎ > ‎

Życzenia bożonarodzeniowe

opublikowane: 29 lut 2016, 11:51 przez Dec Joanna   [ zaktualizowane 17 wrz 2017, 02:54 ]

22 grudnia 2015r.

Cicha noc, święta noc
Pokój niesie ludziom wszem,
A u żłóbka Matka święta
Czuwa sama, uśmiechnięta,
Nad Dzieciątka snem,
Nad Dzieciątka snem. (...)

W ten magiczny czas, w ostatni dzień przed przerwą świąteczno - noworoczną w naszej szkole panował świąteczny i rodzinny nastrój. Od rana wszystkich w ten stan wprowadziła klasa VI, która wraz z p. Jadwigą Delugą, zaprosiła na montaż słowno - muzyczny. Brzmiały piękne słowa poezji, dźwięczały znajome słowa kolęd wyśpiewywane przy akompaniamencie p. Mariusza Gustawa. Na zakończenie  dyrektor p. Danuta Paruch podziękowała klasie 6 i osobom przygotowującym występ artystyczny oraz złożyła życzenia świąteczno - noworoczne. Następnie wszyscy wraz z wychowawcami udali się do klas na Wigilie, klasy młodsze zaprosiły także rodziców i dziadków, aby również popisać się występami, śpiewanymi kolędami. Czas upłynął świątecznie, ale też szybko. Zobaczymy się znowu za kilka dni, jednak będzie to już całkiem nowy rok.